Sačekajte momenat!!!Општина Беочин
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vreme u Beočinu
Uto 24.1 ° C.
-
Aktuelni konkursi
-
-
-
-
Godišnji izveštaji o radu javnih preduzeća
Cenovnik usluga javnih preduzeća
Promo materijali i brošure
Baze podazaka
Službeni list opštine Beočin
Pitajte predsednika
Pitajte predsednika skupštine
Javne nabavke
<< Nazad
Beočin, 29. maj 2015. 

Proslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ Beočin

Proslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ Beočin

Danas je u velikoj sali Kulturnog centra opštine Beočin održana priredba u čast Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ Beočin. 

Sve prisutne je pozdravio vršilac dužnosti direktora Aleksandar Lazović, nakon čega su se u bogatom programu predstavili učenici ove škole.

Proslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ BeočinProslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ Beočin

Obeležavanju Dana škole prisustvovali su i predsednik opštine Milan Šodić, predsednik Skupštine opštine Stevan Đurđević, pomoćnici predsednika opštine, članovi Opštinskog veća, predstavnici javnih preduzeća i ustanova, kao i mnogobrojni gosti i prijatelji beočinske škole. 

Proslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ BeočinProslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ Beočin

Svim učenicima koji su u prethodnom periodu ostvarili zavidne rezultate na takmičenjima, dodeljene su nagrade i zahvalnice:

Proslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ BeočinProslava Dana škole „Jovan Grčić Milenko“ Beočin

 POHVALNICE OPŠTINSKA I OKRUŽNA TAKMIČENjA

ENGLESKI JEZIK

opštinsko takmičenje:

  1. MARINA ZELENKOVIĆ 8-2 2. MESTO

GEOGRAFIJA

Opštinsko takmičenje:

  1. PETAR BIKAR 7-4  2. Mesto
  2. KALABIĆ DUŠAN 7-3 2. MESTO
  3. NIKOLA SIMIĆ 7-4 3. MESTO

Okružno takmičenje:

  1. KALABIĆ DUŠAN 7-3      
  2. PETAR BIKAR 7-4    3. MESTO

ISTORIJA

Opštinsko takmičenje:

  1. ŽIVKO PROLIĆ 6-5 3. MESTO
  2. ALEKSANDAR ERDELjAN SUSEK 7. RAZRED 2. MESTO
  3. NADA OBRADOVIĆ SUSEK 7. RAZRED 2. MESTO
  4. NIKOLA JELIĆ SUSEK 7. RAZRED 2. MESTO
  5. NATAŠA RAD 7-5 3.MESTO
  6. TAMARA PLAVŠIĆ 7-5 3. MESTO
  7. DRAGA SVIRČEVIĆ 8-1 1. MESTO
  8. ANDRIJANA BRANKOVIĆ 8-2 2. MESTO
  9. ALEKSANDRA IVANOVIĆ 8-1 2. MESTO
  10. IVANA BLAGOJEVIĆ 8-2 2. MESTO
  11.  VALENTINA RASIMIĆ 8-1 2. MESTO
  12. IVAN MARKOVIĆ 8-5 3. MESTO
  13. LAZAR BELIĆ 8-5 3. MESTO

MATEMATIKA 

Opštinsko takmičenje: 

  1. SOFIJA GONČIN 3-4 1. MESTO
  2. RAKOVIĆ MILICA 3-7 2. MESTO
  3. UNA MILOVANOVIĆ 3-2 3. MESTO
  4. ZORAN REPIĆ 4-6 1. MESTO
  5. LANA RAJAK 4-3 1. MESTO
  6. JASMINA HAKANjIN 4-3 1. MESTO
  7. ANĐELA RABLOVSKI 4-7 2. MESTO
  8. UROŠ POPOVIĆ 4-6 3. MESTO
  9. BOŽIĆ  UROŠ 4-1 3.MESTO
  10. PETAR BIKAR 7-4 2. MESTO
  11. NIKOLA SIMIĆ 7-4 3. MESTO
  12. NIKOLA STOJKOVIĆ SUSEK 3. MESTO

Okružno takmičenje MATEMATIKA 

  1. LANA RAJAK 4-3 2. MESTO
  2. UROŠ POPOVIĆ 4-6 3. MESTO
  3. PETAR BIKAR 7-4 2. MESTO

Republičko takmičenje MATEMATIKA 

  1. PETAR BIKAR 7-4  POHVALA

takmičenje „MISLIŠA“ – MATEMATIKA 

- ČELAR NADA 2-6  2. NAGRADA

-  POPOVIĆ UROŠ 4-6 2. NAGRADA

FIZIKA

Okružno takmičenje 

  1. PROLIĆ ŽIVKO 6-5 3. NAGRADA
  2. NIKOLA SIMIĆ 7-4 –POHVALA

HEMIJA 

Opštinsko takmičenje 

  1. NIKOLA STOJKOVIĆ 7. R. SUSEK 1. MESTO
  2. PETAR BIKAR 7-4 2. MESTO
  3. NIKOLA SIMIĆ 7-4 2. MESTO
  4. TAMARA PLAVŠIĆ 7-5 3. MESTO
  5. VLADIMIR PANIĆ 7-2 3. MESTO
  6.  TEA KOMADINA 7-13. MESTO
  7. NEMANjA NIKOLIĆ 7-2 3. MESTO

BIOLOGIJA 

opštinsko takmičenje 

R.br.

Ime i prezime takmičara

RAZRED

Rang

1.

Hrušovski Uroš

5-6

1. mesto

2.

Kujović Lea

5-6

1. mesto

3.

Miljatović Tara

5-1

1.mesto

4.

Nikšić Mihajlo

5-2

2. mesto

5.

Ćetojević Milica

5-4

2. mesto

6.

Tamajka Milica

5-4

2. mesto

7.

Božić Jovan

5-4

2. mesto

8.

Novković Jovana

5-3

2. mesto

9.

Maksimović Nikola

5-3

2. mesto

10.

Babić Marko

5-4

2. mesto

11.

Genovski Aleksa

5-4

3. mesto

12.

Velemir Laura

5-3

3. mesto

13.

Zekić Miloš

5-5

3. mesto

 

1.

Mirković Jovan

6-4

1.mesto

2.

Petković Vuk

6-6

1. mesto

3.

Radić Jelena

6-5

1. mesto

4.

Rauković S.- Nemanja

6-4

2. mesto

5.

Tešić Tijana

6-5

2. mesto

6.

Prolić Živko

6-5

2. mesto

7.

Đuričin Svetozar

6-5

2. mesto

8.

Stojković Anka

Susek

2. mesto

9.

Grujić Nikolina

6-5

3. mesto

10.

Janković Miona

6-5

3. mesto

11.

Belić Branislav

6-6

3. mesto

 

1.

Rad Nataša

7-5

1. mesto

2.

Bikar Petar

7-4

1. mesto

3.

Tamajka Vladana

7-5

1. mesto

4.

Simić Nikola

7-4

1. mesto

5.

Plavšić Tamara

7-5

2. mesto

6.

Panić Vladimir

7-2

2. mesto

7.

Macura Sara

7-4

2. mesto

8.

Stojković Nikola

Susek

2. mesto

9.

Obradović Nada

Susek

3. mesto

10.

Popović Marko

7-3

3. mesto

 

1.

Dragišić Dragana

8-5

2. mesto

2.

Mikec Nikola

8-4

3. mesto

3.

Savković Jovan

8-5

3. mesto

4.

Ivanović Aleksandra

8-1

3. mesto

5.

Rasimić Valentina

8-1

3. mesto

6.

Marsenić Isidora

8-4

3. mesto

7.

Svirčević Draga

8-1

3.mesto

8.

Belić Lazar

8-5

3. mesto

9.

Kuzman Luka

8-5

3. mesto

 Okružno takmičenje

  1. TARA MILjATOVIĆ 5-1  2. MESTO
  2. UROŠ HRUŠOVSKI 5-6  2. MESTO
  3. ĆETOJEVIĆ MILICA 5-4  2. MESTO
  4. LEA KUJOVIĆ 5-6 2. MESTO
  5. MIHAJLO NIKŠIĆ 5-2 3. MESTO
  6. JOVAN BOŽIĆ 5-4 3. MESTO
  7. JELENA RADIĆ 6-5 3. MESTO
  8. VUK PETKOVIĆ 6-6 3. MESTO
  9. MIRKOVIĆ JOVAN 6-4 3. MESTO
  10. STEFAN- NEMANjA RAUKOVIĆ 6-43. MESTO
  11. VLADIMIR PANIĆ 7-2 1. MESTO
  12. RAD NATAŠA 7-5 2. MESTO
  13. NIKOLA SIMIĆ 7-4 2. MESTO

Biologija 

Učešće na republičkom takmičenju 

  1. VLADIMIR PANIĆ 7-2
  2. RAD NATAŠA 7-5
  3. NIKOLA SIMIĆ 7-4

FIZIČKO VASPITANjE 

REPUBLIČKO TAKMIČENjE PLIVANjE 

BJELIĆ PETAR 8-1 2. MESTO

FIZIČKO VASPITANjE 

Pokrajinsko takmičenje – džudo 

  1. PROLIĆ NATALIJA 2-4 1. MESTO
  2. IBINCI ISMET 2-1 2. MESTO
  3. PETROVIĆ VUK 2-1 3. MESTO
  4. STJEPANOVIĆ JOVANA 3-3 1. MESTO
  5. NEDIMOVIĆ MIONA 3-2 2. MESTO
  6. DOMAZETOVSKI VELjKO 4-3  2. MESTO
  7. SMIJULj STRAHINjA 4-2 3. MESTO
  8. RALOVIĆ UROŠ 4-4 3. MESTO
  9. KAJIĆ DAMIR 5-6 1. MESTO
  10. ŠKAMLA FILIP 6-1 2. MESTO
  11. BOŠKOVIĆ BORILSAV 6-5 3. MESTO
  12. KAJIĆ ALEN 7-3 3. MESTO
  13. ĐUKIĆ MARKO 8-3 3. MESTO

Republičko takmičenje- džudo 

  1. IBINCI ISMET 2-1 1. MESTO
  2. PROLIĆ NATALIJA 2-4 3. MESTO
  3. STJEPANOVIĆ JOVANA 3-3 3. MESTO
  4. DOMAZETOVSKI VELjKO 4-3  3. MESTO
  5. KAJIĆ DAMIR 5-6 1. MESTO
  6. ŠKAMLA FILIP 6-1 3. MESTO
  7. KAJIĆ ALEN 7-3 3. MESTO 

Odbojka 

opštinsko takmičenje ženska ekipa: 3. mesto 

Košarka 

pokrajinsko takmičenje ženska ekipa: 2. mesto 

Oštinsko takmičenje u organizaciji Crvenog krstaŠta znaš o zdravlju“ : 

  1. TOPALOVIĆ MAGDALENA 6-5 2. MESTO
  2. NEMANjA NIKOLIĆ 7-2 2. MESTO
  3. SARA MLADENOVIĆ 6-5 3. MESTO 

Pokrajinskotakmičenjeu organizaciji Crvenog krsta „Šta znaš o zdravlju“ : 

  1. TOPALOVIĆ MAGDALENA 6-5 2. MESTO

LIKOVNA KULTURA 

45. MEĐUNARODNA IZLOŽBA  RUČNIH RADOVA

      I KOLEKCIJA – KULA 

- SOFIJA LUKIĆ 5-4

- MILICA TAMAJKA 5-4

- MIHAILO TODORČESKI 5-2

- MILANA ŽIŽA 5-3 

LIKOVNI KONKURS „MOJA PORODICA“ 

- CVIJANOVIĆ STRAHINjA 2-7 2. NAGRADA

- POPOVIĆ TIJANA 3-5 – 3.NAGRADA

- MILIJAŠ ADRIJANA 3-7 1. NAGRADA

- ČELEBIĆ JOVANA 3-7 2. NAGRADA

-TODIĆ ANjA 4-7 1. NAGRADA

- RAKOVIĆ BOBAN 4-7 2. NAGRADA

- SKOKO ANASTASIJA 4-7 3. NAGRADA

- RABLOVSKI ANĐELA 4-7 SPECIJALNA NAGRADA

- MARIJANA SIMIĆ 1-5 2. NAGRADA

- SERGEJ MILIVOJEVIĆ 1-5 3. NAGRADA

- NADA ČELAR 2-6 1. NAGRADA

- ALEKSANDRA HRUBIK 3-6 3. NAGRADA

- ANASTASIJA BJELČEVIĆ 4-6 1. NAGRADA

- JOVANA KOPLIĆ 4-6 2. NAGRADA 

MEĐUNARODNO LIKOVNO TAKMIČENjE „ MATERNjA MELODIJA I OBRAZOVANjE“ 

- NADA ČELAR 2-6 2. NAGRADA

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS U MAĐARSKOJ 

-  MINELA BULjUBAŠIĆ 7-6 3. MESTO 

LIKOVNI I LITERARNI KONKURS „SVETI VASILIJE U SRCU MOG GRADA“ 

- JOKIĆ NIKOLETA 1-3 1.NAGRADA

- KOZAKIV STEFAN 8-3 2.NAGRADA

-  BRACANOVIĆ STEFAN 4-4 3.NAGRADA 

MUZIČKA KULTURA 

REPUBLIČKO TAKMIČENjE „FEDEMUS“ 

- MILICA VOJNOVIĆ 7-3   3. MESTO

 

-
-
-
-
-
-
-
-