Sačekajte momenat!!!Општина Беочин
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vreme u Beočinu
-
Aktuelni konkursi
-
-
-
-
Godišnji izveštaji o radu javnih preduzeća
Cenovnik usluga javnih preduzeća
Promo materijali i brošure
Baze podazaka
Službeni list opštine Beočin
Pitajte predsednika
Pitajte predsednika skupštine
Javne nabavke
<< Nazad
Beočin, 7. novembar 2019.

Predsednik opštine Beočin, Mitar Milinković, potpisao Ugovore o stipendiranju najboljih srednjoškolaca u opštini

Predsednik opštine Beočin, Mitar Milinković, potpisao Ugovore o stipendiranju najboljih srednjoškolaca u opštini

Opština Beočin u školskoj 2019/2020 godini stipendiraće 10 najuspešnijih srednjoškolaca. Prigodna svečanost potpisivanja održana je u sali Skupštine opštine Beočin. Ugovore je u ime opštine Beočin potpisao predsednik opštine Beočin Mitar Milinković.

Predsednik opštine Beočin, Mitar Milinković, potpisao Ugovore o stipendiranju najboljih srednjoškolaca u opštiniPredsednik opštine Beočin, Mitar Milinković, potpisao Ugovore o stipendiranju najboljih srednjoškolaca u opštini

Predsednik Milinković je čestitao učenicima na odličnim rezultatima i poželeo još puno uspeha i odličnih rezultata u daljem školovanju. Odlukom komisije za dodelu stipendija učenicima stipendija za školsku 2019/2020.godinu, mesečno će iznositi 7.000,00 dinara.

Predsednik opštine Beočin, Mitar Milinković, potpisao Ugovore o stipendiranju najboljih srednjoškolaca u opštiniPredsednik opštine Beočin, Mitar Milinković, potpisao Ugovore o stipendiranju najboljih srednjoškolaca u opštini

Dobitnici učeničkih stipendija za školsku 2019/2020. godinu su:

 Ime i prezimeAdresaŠkolaSmer i razred
1 Milica Tamajka Stambeni blok Kralja Petra I 3b, Beočin Gimnazija „Svetozar Marković“ Novi Sad Opšti 2. razred
2 Stevan Jakopović Omladinska 4. Beočin SSŠ „Borislav Mihajlović Mihiz“, Irig Vinogradar – vinar 3. razred
3 Đorđe Ivković Sremska 40. Čerević Elektrotehnička škola „Mihajlo Pupin“ Novi Sad Elektrotehničar multimedija 4. razred
4 Nikola Stojković Svetozara Markovića 39., Banoštor Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad Prirodno – matematički smer, 4. razred
5 Nikola Simić Stambeni blok Kralja Petra I 2b, Beočin Elektrotehnička škola „Mihajlo Pupin“ Novi Sad Elektrotehničar informacionih tehnologija 4. razred
6 Nataša Rad Miloša Crnjanskog 15, Beočin Gimnazija „Isidora Sekulić“ Novi Sad Prirodno – matematički smer, 4. razred
7 Vladana Tamajka Stambeni blok Kralja Petra I 3b, Beočin Gimnazija „Svetozar Marković“ Novi Sad Opšti tip 4. razred
8 Tamara Maksimović Miloša Crnjanskog 11, Beočin Srednja medicinska škola „7. april“ Novi Sad Pedijatrijska sestra tehničar 2. razred
9 Jovana Nikolčić Fruškogorska 2. Susek SSŠ „Dr Radivoj Uvalić“ Bačka Palanka Turistički tehničar 3. razred
10 Lazar Kovačević Poštanska 40. Susek Srpska pravoslavna bogoslovija Svetog Arsenija, Sremski Karlovci 1. razred
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-