Sačekajte momenat!!!Општина Беочин
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vreme u Beočinu
Sre 20.8 ° C.
-
Aktuelni konkursi
-
-
-
-
Godišnji izveštaji o radu javnih preduzeća
Cenovnik usluga javnih preduzeća
Promo materijali i brošure
Baze podazaka
Službeni list opštine Beočin
Pitajte predsednika
Pitajte predsednika skupštine
Javne nabavke
<< Nazad

Skupština opštine Beočin

Zoran Stokuća (SNS) - Predsednik skupštine
Milenko Milinković (SNS) - Zamenik predsednika skupštine
Tatjana Simić - Sekretar skupštine

Odborničke grupe

ODBORNIČKA GRUPA „SNS - BEOČIN“
1. ZORAN TADIĆ, predsednik OG - Beočin
2. MINjA PETROVSKI, zamenik predsednika OG - Beočin
3. VERA RADOSAVLjEVIĆ, Čerević
4. ZORAN PETRAŠEVIĆ, Beočin
5. MARA PETKOVIĆ, Čerević
6. MILENKO MILINKOVIĆ, Beočin
7. SRĐAN STEPANOV, Beočin
8. DARINKA STOJANOVIĆ MARCIKIĆ, Rakovac
9. PETAR MATIĆ, Beočin
10. GORAN PEKEZ, Rakovac
11. ZORAN STOKUĆA, Beočin
12. GORAN KOVAČEVIĆ, Beočin
13. MILAN KOVAČEVIĆ, Čerević
14. JOVAN KRSTIĆ, Banoštor
15. BILjANA JANKOVIĆ, Beočin
16. LjUBOMIR STAMENKOVIĆ, Beočin
17. VANjA ZARKOV, Rakovac
18. SNEŽANA DANIČIĆ, Rakovac
ODBORNIČKA GRUPA „SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE - DEMOKRATSKA STRANKA“
1. BORO PREDRAGOVIĆ - predsednik OG, Beočin
2. MILADIN TOMIĆ - zamenik predsednika OG, Beočin
3. ĐURĐICA STOJKOVIĆ, Banoštor
4. RADIVOJ RAKIĆ, Banoštor
5. VESELIN MOJIĆ, Rakovac
6. DESANKA JOVIČIĆ, Beočin
ODBORNICI KOJI NISU ČLANOVI ODBORNIČKIH GRUPA
1. JOVAN AKSENTIJEVIĆ – Beočin

Odbornici Skupštine opštine Beočin - izbori 2016. godine

Aleksandar Vučić - Srbija pobeđuje Srpska Napredna Stranka
1. Mitar Milinković, Beočin
2. Zoran Stokuća, Beočin
3. Vera Radosavljević, Čerević
4. Zoran Tadić, Beočin
5. Zoran Petrašević, Beočin
6. Mara Petković, Čerević
7. Milenko Milinković, Beočin
8. Srđan Stepanov, Beočin
9. Darinka Stojanović-Marcikić, Rakovac
10. Petar Matić, Beočin
11. Goran Pekez, Rakovac
12. Minja Matijević, Beočin
13. Kovačević Goran, Beočin
14. Milanko Bjelobrk, Brazilija
Ivica Dačić - Socijalistička Partija Srbija (SPS)
15. Boro Predragović, Beočin
16. Miladin Tomić, Beočin
17. Đurđica Stojković, Banoštor
18. Radivoj Rakić, Banoštor
19. Veselin Mojić, Rakovac
Za pravednu opštinu Beočin - Demokratska Stranka - Dr Boško Blagojević
20. Boško Blagojević, Beočin
21. Desanka Jovičić, Beočin
Narodni pokret Dinara Drina Dunav - RDS - Biljana Janković
22. Biljana Janković, Beočin
23. Vanja Zarkov, Rakovac
Demokratska stranka Srbije
24. Snežana Daničić, Rakovac
Liga socijaldemokrata Vojvodine - Nenad Čanak
25. Jovan Aksentijević, Beočin

Sastav Skupštine - broj osvojenih mandata

Aleksandar Vučić - Srbija pobeđuje Srpska Napredna Stranka 14
Liga socijaldemokrata Vojvodine - Nenad Čanak 1
Ivica Dačić - Socijalistička Partija Srbija (SPS) 5
Za pravednu opštinu Beočin - Demokratska Stranka - Dr Boško Blagojević 2
Narodni pokret Dinara Drina Dunav - RDS - Biljana Janković 2
Demokratska stranka Srbije 1
Sastav Skupštine - broj osvojenih mandata
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-